Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Кабінет психолога

Date: 13 серпня 2022 о 20:50, Refreshed 13 листопада 2023 о 08:35

1. Поради вчителям щодо навчання в умовах воєнного стану
  2. План заходів  щодо профілактики суїцидальної поведінки серед учасників освітнього процесу на 2023-2024 н.р.
  3. План заходів щодо профілактики та попередження всіх форм насильства та булінгу серед учасників освітнього процесу Пляшевського ліцею на 2023-2024 н.р.
  4. Супровід учасників освітнього процесу в умовах «Нової української школи» на 2023-2024 н.р.
  5. План роботи  щодо профілактики правопорушень серед учасників освітнього процесу Пляшевського ліцею на 2023-2024 н.р.
  6. План заходів щодо протидії торгівлі людьми серед учасників освітнього процесу на 2023-2024 н.р.
  7. План роботи із дітьми з особливими освітніми потребами на 2023-2024 н.р.
  8. План роботи психологічного супроводу талановитих та здібних здобувачів освіти Пляшевського ліцею на 2023-2024 н.р.
  9. План роботи з дітьми, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.
  10. Перспективний план роботи практичного психолога
  11. Вплив шкідливих звичок на організм підлітка
  12.  Наркоманія та боротьба з нею

Шановні батьки! Пам’ятайте, виховання Вашої дитини в Ваших руках!

Ваша власна поведінка – найвирішальніша річ. Ви вважаєте, що виховуєте дитину тільки тоді, коли з нею розмовляєте чи караєте її. Ви виховуєте її щомиті свого життя, навіть тоді, коли вас немає вдома.

А.С. Макаренко

. Не застосовуйте силу у стосунках зі мною. Це привчить мене до того, що рахуватися потрібно лише з силою.

2. Не давайте обіцянок, яких ви не можете виконати: це послаблює мою віру у вас.

3. Не турбуйтеся надто сильно, коли я кажу: "Я вас ненавиджу". Я не це маю на увазі. Я просто хочу, щоб ви пошкодували про те, що зробили мені.

4. Не робіть за мене те, що я в змозі зробити сам. Я можу продовжувати використовувати вас як прислугу.

5. Не виправляйте мене у присутності сторонніх людей. Я зверну набагато більше уваги на ваше зауваження, якщо ви скажете мені все спокійно віч-на-віч.

6. Не намагайтеся читати мені повчання і нотації. Ви будете здивовані, дізнавшись, як прекрасно я знаю, що таке добре і що таке погано.

7. Не змушуйте мене відчувати, що мої вчинки - смертний гріх. Я повинен навчитися робити помилки, не відчуваючи при цьому, що я ні на що не придатний.

8. Не піддавайте занадто великим випробуванню мою чесність. Будучи заляканий, я легко перетворюся на брехуна.

9. Не захищайте мене від наслідків моїх власних помилок. Я вчуся на власному досвіді.

10. Не намагайтеся позбутися мене, коли я ставлю відверті питання. Якщо ви не будете на них відповідати, ви побачите, що я взагалі перестану ставити вам питання і буду шукати інформацію на стороні.

11. Ніколи навіть не натякайте, що ви досконалі та непомильні. Це дає мені відчуття марності спроб зрівнятися з вами.

12. Не турбуйтеся, що ми проводимо разом занадто мало часу. Значення має те, як ми його проводимо.

13. Нехай мої страхи та побоювання не викликають у вас занепокоєння. Інакше я буду боятися ще більше. Покажіть мені, що таке мужність.

14. Ставтеся до мене так само, як ви ставитеся до своїх друзів. Тоді я теж стану вашим другом.

15. Але найголовніше! Я вас так сильно люблю! Будь ласка, дайте відповідь мені тим же

Comments:
Only authorized users can leave comments.